Головна

BÜRO.MT

Вирішуємо будь-які маркетингові завдання.

Вирішуємо будь-які маркетингові завдання.

 

МАРКЕТИНГОВЕ АГЕНТСТВО BÜRO.MT

Büro.MT ― маркетингове агентство повного циклу. Реалізуємо рекламні проекти від «А» до «Я» ― від маркетингових досліджень до медіабаїнгу. Спеціалізуємося на брендингу, проведенні маркетингових досліджень, розробці стратегій та PR.

Агентство було засноване в 1999 році в числі перших маркетингових компаній України. За роки роботи ми сформували свій стиль роботи ― «креативний маркетинг». Цей підхід дозволяє створювати креативні ідеї, які вирішують практичні маркетингові задачі.

На сьогоднішній день у нашого маркетингового агентства за плечима величезний досвід роботи: близько 2000 власних дослідницьких проектів, десятки створених великих брендів і сотні рекламних і PR-кампаній. Кращою рекламою для себе ми вважаємо імена наших клієнтів: наша маркетингова компанія робила (і продовжує робити) проекти для Microsoft, ŠKODA, BASF, Monsanto, Makel, Nemiroff, ПСГ «Ковальска», «Фундамент», SUN InBev Ukraine, «Верес», Roshen та інших лідерів ринку.

 


РЕКЛАМА

Розробляємо, а не придумуємо рекламу. Збираємо інформацію, прискіпливо аналізуємо, визначаємо завдання комунікації — й тільки тоді підбираємо креативну ідею, яка їх вирішуватиме. Робимо все: медіастратегії, комплексні рекламні кампанії, окремі продукти: відеоролики та радіоролики, макети для преси, OOH-рекламу, матеріали для BTL-акцій і багато іншого.

БРЕНДИНГ

Любимо піклуватися про бренди. Створюємо нові й удосконалюємо ті, що вже існують. Нам важливо робити бренди сильними та відомими; немає нічого приємнішого, ніж спостерігати за успіхом своїх творінь. У нашому арсеналі — найефективніші способи догляду за брендами: дбайливе позиціонування, турботливий неймінг, айдентика з любов’ю до деталей.


МАРКЕТИНГОВІ
ДОСЛІДЖЕННЯ

З’ясовуємо, чого хочуть споживачі, та допомагаємо нашим клієнтам цим скористатися. За підсумками проекту даємо замовнику докладний звіт з рекомендаціями. Використовуємо всі види дослідницьких інструментів і методик, в тому числі проводимо: фокус-групи, експрес-опитування, масові опитування та контент-дослідження.

СТРАТЕГІЧНІ
СЕСІЇ

Проведення стратегічної сесії — це найефективніший та найшвидший спосіб вирішувати завдання бізнесу. Проведення стратегічної сесії допомагає розробити бізнес-стратегію, сформувати маркетингову стратегію, визначити стратегічні переваги бізнесу, зони труднощів та розвитку та знайти нетривіальні способи вирішення будь-якої проблеми.


PR

Розкриваємо PR-потенціал клієнтів. Знаходимо дійсно важливі аспекти діяльності компанії та робимо їх цікавими для світу. Віримо, що дії переконують краще, ніж слова. Тому ми не просто говоримо. Ми діємо! Розробляємо PR-кампанії, займаємося антикризовим і внутрішнім PR, організовуємо корпоративні івенти і прес-конференції, ведемо прес-офіс.

ДИЗАЙН

Графічно вирішуємо маркетингові задачі клієнта. Любимо доцільний дизайн, який базується на аналізі ринку та продукту. Спеціалізуємося на створенні фірмового стилю та логотипів, але також розробляємо дизайн упаковки, POS-матеріали, оформлення корпоративних сувенірів.

Buro.MT - Маркетингове агентство