Про нас

 

Маркетингове агентство BÜRO.MT  народилося в квітні 1999 року під назвою «Бюро Маркетингових Технологій».

Ми формували молодий рекламний ринок України. Ринок зростав, ми розвивались. Ми впорались з трьома економічними кризами та допомогли вистояти нашим клієнтам.

За 20 років роботи ми переконались у двох речах:

1) креатив повинен вирішувати завдання бізнесу;

2) креативні ідеї потрібно розробляти, а не вигадувати.

Свій підхід до реклами ми називаємо «креативним маркетингом». Ми віримо, що будь-яка маркетингова задача має творче рішення. Та вміємо його знайти.

5 ПРИЧИН ОБРАТИ BÜRO.MT

1

Власний дослідницький департамент

Робимо маркетингові дослідження з першого дня існування агентства. За 20 років реалізували 2000 самостійних дослідницький проектів. Креативні розробки також починаємо з дослідження.

2

Формат 24/7

Можемо працювати без перерв та вихідних. Це нескладно, оскільки робота приносить нам задоволення.

3

Метод 3FM

Застосовуємо авторський метод стратегічних сесій 3 Force Method. Випробування довели, що методика ефективно з’ясовує бізнес-завдання замовника, часом неочевидні для нього самого.


*У процесі випробувань жоден клієнт не постраждав!

4

Ідеї як рішення

Розробляємо, а не придумуємо креатив. Для нас не існує ідей заради ідей; ми визнаємо лише ідеї, що вирішують маркетингові задачі клієнта.

5

Безцінний досвід

Наші клієнти та проекти говорять за нас. Розроблені нами проекти живуть десятиліттями. Ми створили бренд із світовим ім’ям Nemiroff LEX, забрендували мережу магазинів техніки Comfy, розробили слоган для компанії Roshen — «Солодкий знак якості».

Назар Алі

Маркетинг-командор або Просто Найголовніший

 

 

 

 

Ніна Алі

Стратег і тактик