Проведення заходів

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

З дня заснування Büro.MT працює як event-агентство — ми розробляємо та організовуємо event-проекти різного типу та масштабу. За роки роботи ми розробили та реалізували десятки івентів: наукові конференції, театралізовані презентації, корпоративні свята, заходи для преси, квести, тест-драйви, спектаклі, виставки тощо.

Головна перевага Büro.MT перед класичними event-агентствами — це вміння розробляти унікальні події «під замовлення»: з ексклюзивною ідеєю, сценарієм, брендингом і візуальною айдентикою. У нас в принципі немає готових рішень і «базових» сценаріїв для організації заходів.

Кожен івент для нас — це окремий PR-проект, в якому креатив поєднується з маркетингом, а драматургія з менеджерської інтуїцією.

Як відбувається створення заходів в нашому агентстві? Зазвичай це досить тривалий процес, що складається з декількох етапів.

Постановка цілей

Робота event-агентства — допомогти замовнику вирішити конкретні бізнес-завдання за допомогою яскравого «святкового» — в буквальному сенсі цього слова — PR. Тому кожен проект ми починаємо з постановки цілей та завдань івенту.

На цьому етапі ми також визначаємо цільову аудиторію — гостей заходу, формат і основну інформацію (бюджет, незмінні вихідні дані — наприклад, визначена локація тощо).

Розробка концепції

Далі ми приступаємо до розробки концепції заходу. Це етап креативного осмислення завдань івенту. Виходячи з зібраної та структурованої на попередньому етапі інформації, ми створюємо big idea та ідеологію заходу, вибираємо назву, слоган, в загальних рисах визначаємо візуальний стиль всієї події.

Сценарій і «наповнення» заходу

Важливе завдання івент-агентства — підібрати (або створити!) розваги, активності та шоу-номери, що відповідатимуть ідеології заходу, і при цьому вирішуватимуть його практичні завдання. Це можуть бути як «готові» виступи творчих колективів або інтерактивні розваги, адаптовані під концепцію івенту, так і розроблені нами «з нуля» активності. За роки роботи ми чого тільки не робили — квести, театральні постановки, інтелектуальні ігри та безліч інших активностей. Також на цьому етапі створюється детальний сценарій заходу, в якому чітко прописується все дійство івенту: від слів ведучих до освітлення залу.

Створення айдентики та супровідних матеріалів

На цьому етапі дизайнери агентства створюють візуальну айдентику івенту — логотип, базові образи, патерни, шрифти. З дотриманням цього стилю розробляються також всі супровідні матеріали для заходу: запрошення, банери, відеозаставки, листівки, навігація, картки розсадки гостей і все, що може знадобитися за сценарієм. Як правило, цей етап створення івенту проходить паралельно з попереднім (написання сценарію).

Підготовка івенту

Підготовка до заходу — це як прихована частина айсберга, тоді як сам івент — тільки його верхівка. Наше агентство повністю бере на себе підготовку події — зокрема технічні моменти.

На цьому етапі ми працюємо в зв’язці з перевіреними партнерами — сценаристами та драматургами, танцювальними і театральними колективами, музикантами, акторами оригінального жанру, технічними фахівцями, транспортними та кейтеринговими компаніями.

Велика кількість давно знайомих підрядників, які гарно себе зарекомендували, дозволяє нам бути впевненими в якості наших послуг і в тому, що івент пройде добре.

Проведення заходів

І, звичайно, фінал всього процесу — безпосередньо сам захід. На 80% успіх івенту залежить саме від того, наскільки грамотно були пройдені всі попередні етапи. І тільки 20% — це робота безпосередньо протягом події. Необхідно проконтролювати дії десятків людей — і найкраще в цій справі допомагає великий досвід, який з роками перетворюється в професійну інтуїцію та вміння передбачати (або швидко ліквідовувати) несподівані казуси.

Якщо вам потрібен яскравий івент, який надовго запам’ятається, принесе позитивні емоції, а найголовніше — допоможе досягти конкретних бізнес-цілей, звертайтеся до нас! Тест-драйв автомобіля в форматі квесту, dinner show для фармацевтів або театралізована інтерактивна презентація продукту — немає такої ідеї, яку не змогло б втілити в життя наше event-агентство.

СПІЛКУЄМОСЬ ТАК,
ЯК ЗРУЧНО ВАМ!