10 років фітонірингу в Україні

Bionorica ― міжнародна фармацевтична корпорація зі штаб-квартирою в Німеччині, розробник «фітонірингу» ― технології створення рослинних препаратів з науково доведеною ефективністю (найбільш відомі продукти кампанії: «Синупрет», «Тонзипрет», «Канефрон»). Компанія має в своєму розпорядженні власним дослідницьким центром і самостійно вирощує рослини для виробництва ліків.

У 2012 році Bionorica відзначила 10-річчя роботи в Україні. З нагоди ювілею ми розробили і організували для всього українського представництва (включаючи регіональні філії) масштабне свято, на який прилетіли керівники корпорації з німецького офісу.

У розарії Ботанічного саду ім. М. Гришка ми «відкрили портал» в магічну країну Bionorica. Оригінальний декор на один вечір перетворив розарій в чарівний ліс. Майже півсотні артистів (акробати, гімнасти, міми, фокусники в створених спеціально для заходу образах) – стали жителями фантастичною країни і розважали гостей. І, звичайно, головним атракціоном вечора було тематичне театралізоване дійство: костюми, декорації і сценарій були розроблені нами спеціально для заходу Bionorica.