Гільдія Fleur Royale: професіонали на варті жіночого здоров’я

Лідер у виробництві рослинних медпрепаратів компанія Bionorica регулярно проводить наукові конференції та освітні заходи для спільноти лікарів. Так, в березні 2018 року в Києві пройшла конференція для лікарів-гінекологів «Гільдія професіоналів на варті жіночого здоров’я» і дружній вечір «Збори Гільдії Fleur Royal».

Підготовкою івенту та його безпосередньою організацією займалося наше агентство. Ми розробили концепцію «Гільдії Fleur Royale» — товариства обраних професіоналів, які оберігають здоров’я жінки.

Гільдія отримала назву Fleur Royale (тобто «Королівська квітка»), тому що кожна жінка — Королева. Саме гінекологи віддано охороняють її здоров’я та красу, а рослинні препарати Bionorica їм в цьому допомагають.

Візуальна айдентика заходу поєднала в одне ціле красу квітів — як символ рослинного походження препаратів Bionorica, благородну стриманість науки й аристократичну строгість закритого співтовариства.

В рамках проекту наше агентство розробило всі супутні матеріали для івенту (банери, запрошення, бейджики учасників, роздаткові матеріали).