«Покажемо, як працює SEO»: ребрендинг і рекламна компанія Darwin Global

Darwin Global – один з ключових гравців SEO-ринку України. Компанія існує з 2013 року і сформувала власний підхід до вирішення SEO-задач клієнтів, заснований на принципах прозорості, чіткості та відкритості.

В рамках стратегічних маркетингових робіт Büro.MT розробило позиціонування «Провайдер прозорого SEO-сервісу» – відповідно первинного запиту клієнта на зрозумілість і ясність.

Засновник і технічний директор Darwin Global Максим Симоненко так розповідає про роботу Darwin Global: «Ми впевнені, що SEO може і навіть повинна бути зрозумілою для клієнта. Наша робота – вивести сайт в топ, наше призначення – пояснити та наочно продемонструвати власнику сайту, як саме це відбувається». Саме цей підхід і відображає позиціонування «Прозорий SEO-сервіс».

Виходячи з розробленого позиціонування, ми створили іміджеву рекламну кампанію. В її основі – ідея про те, що в світі існує безліч речей, які приховані від наших очей, та водночас є основою чогось важливого й помітного. Фундамент будинку, коріння дерева, підводна частина айсберга… Але ж так працює і SEO: користувачі бачать лише верхівку роботи – сайт в топі, не підозрюючи, яка величезна робота стоїть за кожним рядком в пошуковій видачі.

Саме тому в якості базового візуального образу кампанії наші креативники обрали айсберг – як метафору пошукової оптимізації та готовності Darwin Global наочно продемонструвати своїм клієнтам приховану частину SEO-роботи.

В рамках проекту ми розробили нову айдентику бренду, базові візуальні образи, бренд-слоган, сайт, презентацію компанії та комерційну пропозицію, стратегію SMM c брендуванням акаунтів Darwin Global в соціальних мережах і на HR-ресурсах.