Всеукраїнська соціальна ініціатива «Кардіо 60+»

Sandoz ― велика міжнародна фармацевтична компанія з центральним офісом в Німеччині, підрозділ корпорації Novartis. Компанія сьогодні є світовим лідером у виробництві біосимулярів та генеричних препаратів. Пріоритетним напрямком Sandoz є лікування серцево-судинних захворювань та розладів ЦНС.

Компанія Sandoz з 2012 року активно розвиває Всеукраїнську соціальну ініціативу «Кардіо 60+», покликану підтримувати людей пенсійного віку з захворюваннями серцево-судинної системи та інформувати пенсіонерів про можливості лікування і профілактики проблем з серцем.

Наше агентство допомагало компанії Sandoz втілювати в життя різноманітні проекти в рамках цієї ініціативи. Так, для освітлення програми «Кардіо 60+» і проблематики загалом в 2012 році ми організували прес-конференцію за участю провідних медичних фахівців та представників державних структур.

Також на захід була запрошена реальна українська пенсіонерка з мінімальною пенсією і двома найбільш поширеними для її віку захворюваннями серця. Ми продемонстрували її мінімальну продуктову корзину та список необхідних ліків. Порахувавши вартість покупок і порівнявши її з доходом гості, ми змогли наочно показати, що більшість українських пенсіонерів, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи, дійсно стоять перед вибором: «лікування або їжа», та гостро потребують підтримки.